Polițiștii Biroului Rutier Mediaș au intervenit, joi, la un autoaccident produs pe Șoseaua Sibiului, în municipiul Mediaș.
Din primele cercetări efectuate a rezultat că, în timp ce conducea un autoturism dinspre Sibiu, la intrarea în municipiul Mediaș, un localnic în vârstă de 71 de ani a pierdut controlul direcției de deplasare și a ieșit în afara carosabilului.
Conducătorul auto a fost transportat la spital conștient. În urma evenimentului rutier, nu au existat probleme întrafic.
b.o.n.
Teodora NAN
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Dumitru CHISELIȚĂ
Ovidiu BOICA
Dumitru CHISELIȚĂ
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Dumitru CHISELIȚĂ
Ovidiu BOICA