Nașterea Domnului este marea sărbătoare care ne readuce împreună. Uniți în credință, cu toții ne întoarcem Acasă, la familiile noastre și la tradițiile strămoșești, purtând în suflet cel mai de preț dar: Iubirea.
Vă doresc, dragi sibieni, să vă bucurați de un Crăciun fericit, cu sănătate și pace în familie și în țară!
Deputat Bogdan Trif,
Președintele Organizației Județene PSD Sibiu
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Răzvan NEGRU
Ovidiu BOICA
Cosmin Pal
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA