Slimnicenilor care au sume restante la salubrizare, nu li se vor mai ridica pubelele de către reprezentanții societății respective. Reprezentanții Primăriei îi atenționează să își achite datoriile până la 1 februarie, pentru a nu rămâne cu deșeurile necolectate.
„Începând cu data de 1 februarie, persoanelor fizice și juridice cu sume restante la salubritate nu li se vor mai ridica pubelele, până la data achitării sumelor restante”, au transmis reprezentanții Primăriei Slimnic.
(I.D.)
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Răzvan NEGRU
Ovidiu BOICA
Cosmin Pal
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA