Dragi sibieni,
În pragul sărbătorilor de iarnă, vă transmit cele mai calde gânduri de sănătate, bucurie și liniște sufletească.
Anul care se încheie ne-a învățat din nou cât de important este să fim uniți, să ne susținem unii pe alții și să privim cu încredere spre viitor. Mulțumesc fiecăruia dintre voi pentru implicarea și contribuția la dezvoltarea județului nostru.
În numele Consiliului Județean Sibiu și al meu personal, vă urez să aveți sărbători fericite și un An Nou plin de realizări!
Daniela Cîmpean
Președinta Consiliului Județean Sibiu
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Răzvan NEGRU
Ovidiu BOICA
Cosmin Pal
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA