Vă mulțumesc pentru dăruire și întelepciune, pentru capacitatea de a face lumea mai bună și mai nobilă.
Această sărbătoare și adierea blândă a primăverii să vă aducă împliniri frumoase, căldură sufletească și binecuvântări.
La mulți ani!
Cu deosebită considerație,
Comuna Sadu
Primar,
Valentin Ivan
Ovidiu BOICA
b.o.n.
Teodora NAN
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Dumitru CHISELIȚĂ
Ovidiu BOICA
Dumitru CHISELIȚĂ
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Dumitru CHISELIȚĂ