Polițiștii Biroului Rutier Mediaș au intervenit la un accident produs la Mediaş, pe şoseaua Sibiului, transmite IPJ Sibiu..
Din primele cercetări efectuate a rezultat că, în timp ce conducea un autoturism spre Sighișoara, un localnic în vârstă de 23 de ani a pierdut controlul direcției de deplasare și a intrat în coliziune cu un stâlp. Conducătorul auto a suferit vătămări corporale și a fost transportat la spital conștient. Accidentul nu a produs mari probleme de trafic.
b.o.n.
Teodora NAN
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Dumitru CHISELIȚĂ
Ovidiu BOICA
Dumitru CHISELIȚĂ
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Dumitru CHISELIȚĂ
Ovidiu BOICA