Prezent pe ”Municipal”, la amicalul dintre FC Hermannstadt și CSC Șelimbăr, Cornel Stănilă și-a luat ”La revedere!” de la jucătorii divizionarei secunde și cei din staff-ul tehnic. Mandatul lui Stănilă în fruntea ”călăreților roșii” expiră la mijlocul săptămânii trecute, postul său fiind scos la concurs.
La finalul testului cu echipa din Superligă, încheiat la egalitate, scor 2-2, Cornel Stănilă s-a fotografiat alături de jucătorii și antrenorii de la CSC Șelimbăr, postând poza pe pagina personală de Facebook, însoțit de următorul mesaj: ”Ultima luptă… 99 meciuri la Șelimbăr, 39 victorii, 30 egaluri, 30 înfrângeri. Vă mulțumesc băieți”.
Ovidiu BOICA
Cosmin Pal
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Dumitru CHISELIȚĂ
Ovidiu BOICA
b.o.n.