Oficiul Judeţean de Poştă şi Curierat Sibiu informează că, în contextul în care Vinerea Mare, prima şi a doua zi de de Paşti sunt zile de sărbătoare legală în care nu se Iucrează, subunităţile poştale din mediul urban şi rural vor fi închise în perioada 18 – 21 aprilie.
OJPC Sibiu mai informează clienţii cu privire la timpii mai mari de circulaţie ai trimiterilor postale prezentate în această perioadă. (D.C.)
Vlad IGNAT
Vlad IGNAT
Vlad IGNAT
Vlad IGNAT
Vlad IGNAT
Vlad IGNAT
Vlad IGNAT
Vlad IGNAT
Marius MUNTEANU GHIUR
Vlad IGNAT
Vlad IGNAT
Vlad IGNAT
Noa, nu-i bai! Oricum o scrisoare de la Sibiu ajunge la Talmaciu in 8 zile…Mai rau ca pe vremea postalioanelor…