Polițiștii rutieri au fost chemați, în această dimineață, la un accident produs în Șelimbăr. O șoferiță nu a păstrat distanța regulamentară și a intrat în autorurismul din fața sa. În urma accidentului, o femeie a fost transportată la spital.
„Polițiștii rutieri intervin la un accident produs pe strada Doamna Stanca, în Șelimbăr. În timp ce conducea un autoturism, o tânără în vârstă de 21 de ani nu a păstrat o distanță de siguranță în mers și a intrat în coliziune cu autoturismul condus în fața sa de către o femeie în vârstă de 41 de ani. Conducătoarea auto de 41 de ani a fost transportată la spital cu răni ușoare. Cele două femei sunt sibience”, au transmis reprezentanții IPJ Sibiu.
(I.D.)
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Răzvan NEGRU
Ovidiu BOICA
Cosmin Pal
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA