Chiar dacă 15 august e sărbătoare legală, iar majoritatea angajaților au zi liberă, joi, pe Podul Gării, muncitorii lucrau de zor. Pikamerele au fost puse la treabă, iar atmosfera de lucru era ca una dintr-o zi obișnuită, chiar dacă a fost sărbătoare. Podul Gării va fi închis circulației timp de două luni, interval în care autoritățile locale speră ca investiția să fie încheiată, iar traficul să poată fi reluat.
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Dumitru CHISELIȚĂ
Ovidiu BOICA
b.o.n.
Teodora NAN
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA