Tribuna
Săgeata Năvodari - CSU Voinţa Sibiu (sâmbătă, ora 18.30)
Barajul e (pe) Dolce
"Dubla" pentru promovarea în Liga I, dintre Săgeata Năvodari şi CSU Voinţa Sibiu, ce va avea loc pe 2 şi 6 iulie, va fi transmisă în direct de postul de televiziune Dolce Sport. Primul meci din acest baraj va avea loc sâmbătă, de la ora 18.30, pe Litoral, returul fiind programat 4 zile mai târziu, pe "Municipalul" din Parcul Sub Arini.



comentarii
13 comentarii

VA DORIM MULT SUCCES,SIBIENII DE PESTE OCEAN VA TINE PUMNI STRINSI SI SUNT ALATURI CU VOI SI CU INTREAGA FAMILIA ,,VOINTA,,VA VOM VEDEA PE DOLCE SPORT ,SAMBATA.HAI VOINTA.d.c.
SIBIANII DIN MARGINIME
29.06.2011 05:49
eu creca cel mia bine ar fi sa castigam meciul. daca castigam meciul ajungem in campionatu romaniei
Roby
29.06.2011 09:10
hai baieti mai este un pic si reusiti ceea ce nu credea nimeni
ssst
29.06.2011 09:12
Stati voi linistiti ca pe astia de la Sibiu nu-i intereseaza promovarea, n-ati vazut ca au facut tot posibilul sa evite primele doua locuri in campionat? Aproape sigur vor vinde meciul cu Navodariul. As miza pe un 4-0 in tur pentru Navodari sa aiba Vointa liniste in retur.
bocometrul
29.06.2011 09:32
Mie mi se pare derby-ul disperarii.
Niciuna dintre echipe nu vrea sa intre in Liga I :-).
ID
29.06.2011 09:37
Si mie mi s-a parut ca nu vor in prima liga si ca au facut tot posibilul sa evite primele 2-3 locuri din liga a doua. Dar Mitica de la liga :vrrrrrrei nu vrrrrrrrei eu tot ti-o vrrrrrrrr.Ha,ha, ha...
gabimilo1
29.06.2011 10:35
Ce idee "buna" sa se transmita pe Dolce Sport.... Majoritatea sibienilor "au acces" la acest program....
In situatia asta, daca nu s-ar fi transmis de loc, n-ar fi fost mare diferenta....
Iancu
29.06.2011 10:36
Daca Vointa va pastra sanse la retur e clar ca o sa vina cel putin 12.000 de oameni la stadion. Ar fi trist, ca ei sa ramana in afara stadionului. Licenta a fost luata numai pentru o parte a stadionului, respectiv tribuna 1 si partial tribuna 2 unde sunt scaunele.Baietii de la peluza sud nici nu ar avea de fapt voie sa stea acolo
Culae
29.06.2011 11:22
Macar sa bage niste bilete VIP la oficiala cu 100RON sa vina toti "tenismanii
Culae
29.06.2011 11:47
Poti folosi Dolce Live pe internet.
@Iancu
29.06.2011 12:54
eu creca nu ajungem in campionatu romaniei
@Roby
29.06.2011 13:30
Asa spune aunul din conducatorii Romei inainte sa moara, daca o echipa ca Branestiul sau Chiajna au bani de Liga 1, Sibiu de ce sa nu aiba?
Daca jucatorii nostri fac un meci bun la Navodari, ar fi frumos sa umplem stadionul si sa-i sustinem, numa asa putem sa le aratam cu adevarat ca ei insemana ceva sia cesta echipa insemana ceva.
Hai Vointa, hai Sibiu!!!!!!
So much of the might of Rome
29.06.2011 15:13
Bate Sageata....3-0 in tur in retur vointa nu o sa mai aiba ce sa faca ...intram in liga 1 shi ne face shi stadionul ;)
Dany
02.07.2011 13:03
Din aceeasi categorie
Palatul Brukenthal Avrig

Electrica Furnizare

sevis

Q-House

publicare anunturi

Grant pentru capital de lucru TURTHA & SAVOURY SRL

Comunicat_de_Presa_Fagus ROM

Comunicat_de_Presa_ELLIXIRZ BAR

Vacanta Eurotrip
info
Licitatie publica

accentmedia