Tribuna
Apa Canal
Un bucureștean a murit într-un accident pe Autostradă, în Sibiu
Laura BUCIU
1642 vizualizari
Un bucureștean a murit într-un accident pe Autostradă, în Sibiu

Un bărbat în vârstă de 51 de ani a murit, joi, pe Autostrada Râmnicu Vâlcea – Deva, într-un accident produs la baza viaductului dinainte de tunelul din zona Săcel, din județul Sibiu.

Din primele cercetări făcute de polițiștii sibieni rezultă că, în timp ce conducea mașina pe direcția Deva - Sibiu, bărbatul a pierdut controlul direcției de deplasare intrând în coliziune violentă cu glisiera mediană.

Din păcate, șoferul a decedat în urma impactului. El se afla singur în mașină.

Nu se cunosc cauzele pentru care bucureșteanul a pierdut controlul direcției de deplasare, dar cercetările continuă pentru stabilirea tuturor circumstanțelor producerii evenimentului.

Pentru cercetarea la fața locului și pentru preluarea victimei au fost restricții de circulație pe banda 2 a sensului Deva - Sibiu, traficul desfășurându-se pe benzile 1 și de urgență.





comentarii
9 comentarii

Vântul lateral a umflat tigaia de Logan și zbanc!
22.09.2022 14:37
"pe Autostrada Râmnicu Vâlcea – Deva"???
22.09.2022 15:04
Cercetati ce valori au D-Dimerii din sange. O fi alt vaccinat care a facut infarct sau AVC la volan. Vaccinatii sunt un pericol public. Dumnezeu sa-l odihneasca, in pace. Insa Doamne, pedepseste-i pe toti cei care au servit sistemul criminal si au obligat lumea sa faca vaccinul mortii. Pedepseste-i pe cei care din ticalosie sau pur si simplu din prostie au incurajat oamenii si i-au convins sa se injecteze.
Ovidiu
22.09.2022 16:55
Ovidiule du-te și te culcă, ești tare obosit după ce te-ai strofocat să scri aiureli.
Vaccinatul
22.09.2022 17:50
Vaccinatule, du-te si pune mana pe carte. Nici nu ma mir ca esti vaccinat. Majoritatea analfabetilor s-au injectat ca asa au aflat ei de la televizor ca este bine.
Ovidiu
22.09.2022 22:25
O alta gafa -pe autostrada -- in Sibiu??? acum unde???? pe autostrada sau in Sibiu ??--corect-- pe autostrada Deva- Sibiu-- clar si fara probleme-- gazetarie de clasa -2-a
eu
22.09.2022 23:02
Vaccinatule -- vaccinul nu a fost testat in prealabil pe animale in laboratoare asa ca nu toti reactioneaza la fel la un vaccin neomologat unii au murit rapid altii mai tarziu alti mai tari mor ca mustele date cu flit asa din senin -- Ovidiu are dreptate culta mondiala asta urmareste sa distruga civillzatia -- ei nu au nevoie de batrani -- se cheltuie prea multi bani pentru ei si vor ca acesti bani sa mearga in jepul lor -- interesant ca nu se gandesc ca si ei vor fi batrani odata si lor le va venii cutitul la gat ------- Cerceteaza intai ce spun doctori neutri nu ce spun cei platiti de magarii lumii -- apoi comenteaza si nu mai jgnii fara rost fiindca te faci de rasul curcilor
22.09.2022 23:57
Stimate domnule Ovidiu Octavian
Oare inainte de vacciul anticovid si de pandemie, care era motivul pentru care oamenii faceau infart si AVC? Ca de 30 de ani se moare din aceste motive intr-o veselie.
23.09.2022 07:54
Ovidiu sunt, dar Octavian nu. Ati gresit persoana. Dar ca sa va raspund la intrebare, aveti dreptate ca nici infarctul nici AVC-ul nu sunt cauze de deces noi, aparute acum. Cu toate acestea, daca aveti curiozitatea sa va informati in legatura cu acest subiect, va recomand sa cautati statisticile sectiilor de cardiologie sau neurologie. Veti constata la fel ca medicii care au semnalat acesta problema, ca rata mortalitatii datorata infarctului si AVC-ului au crescut exponential in ultimul an si ceva, comparativ cu anii precedenti.

Numarul acestor decese este alarmant iar cauza nu este cercetata. In schimb, aceste cauze de deces sunt cunoscute ca reactii adverse la injenctiile minunate pe care OMS se incapataneaza sa le numeasca vaccinuri, desi nu sunt. Trombii care formeaza in urma "vaccinarii" provoaca exact aceste cauze de deces. Deasemenea as adauga si edemurile pulmonare care au tot aceeasi cauza.

Daca cititi cu atentie primul meu comentariu, veti constata ca nu exclud o cauza comuna, obisnuita a accidentului. Afirm doar ca o verificare a sangelui (care nu se face niciodata, pentru ca au ordin sa nu o faca) ar putea confirma o posibila reactie adversa la injectia minune.
@ 07:54
23.09.2022 18:16
Din aceeasi categorie
Astra Film Festival

Sibiu Open

Pefoc
A.D.I. Eco Sibiu
VISA MEDICA
Compa
Comunicat Scoala Jina
Licitatie publica

EVENIMENT TV

ACCENT MEDIA