Tribuna
Sevis
Premierul Florin Cîțu vine sâmbătă la Sibiu
Premierul Florin Cîțu vine sâmbătă la Sibiu

Premierul României, Florin Cîțu, vine sâmbătă la Sibiu, unde va participa la o întâlnire cu mediul de afaceri din județul Sibiu împreună cu ministrul Muncii și Protecției Sociale, Raluca Turcan, primarul Municipiului Sibiului, Astrid Fodor și președinta Consiliului Județean Sibiu, Daniela Cîmpean. Evenimentul va avea loc sâmbătă, 12 iunie 2021, la sediul Consiliului Județean.

Discuțiile  vor viza, între altele, măsurile de susținere post-pandemie  a companiilor,  de încurajare  a investițiilor precum și de consolidare a parteneriatului stat/mediul de afaceri, potrivit reprezentanților Consiliului Județean Sibiu.

Începând cu ora 16.00, primul ministru al României va face o scurtă vizită la Spitalul Clinic Județean de Urgență Sibiu.

 





comentarii
12 comentarii

vine la tras iarba pe nas cu raluca din botosani
10.06.2021 14:35
dupa ce o taiat pensii si salarii boc/udrea/turcan o zis ca FMI e de vina
si or facutara tva la 24%(vezi discursuri prof turcan la bara verticalacu studii la modscova)
acum alte panarame ctzu/turcan-und zu von botosani-isi bat joc de romani
ati votat,ati capatat PENSII KEINE
adi3
10.06.2021 17:57
pai atunci sa-l intampinam
Eu
10.06.2021 18:13
Parazitule, 4 la matwe in treapta de liceu, profesionala ce esti, pilos ajuns la liceu, respinsule si picatule de peste tot, securist DIE cu facultatea platuta de terte state, speculator pe leu, terminator al romaniei de ai prumutat 60 miliarde de euro si.nu ai facut nimic cu ei, ai tocat tot, parazit ordinar!!!

Marsh de la sibiu, infectie securista!!!
Jeg
10.06.2021 23:31
Nu-i bine venit!
11.06.2021 06:42
Cum sa-l intampinam? Ouale si rosiile sunt cam scumpe!
@Eu
11.06.2021 06:43
merita huiduit macar
Eu
11.06.2021 08:42
Acum ca mai vine inca un oltean la sibiu, pe langa zecile de mii ajunse aici, ce mai conteaza! Cu sau fara Catu, tot aia e! Un mare zero barat, tradator de neam si tara!
a fost atac pe leu! Catu l-a orchestrat de la m-ie_ing
11.06.2021 08:58
Iarasi scade media IQ pe judet.
11.06.2021 12:50
Uite ca s-au trezit betivii de la psd , au baut posirca cu zeama de fiere , microbi de covid si verde de paris . Si uite ca au inviat . Mars la culcare .
x
11.06.2021 13:37
Super! Felicitari!
Om
11.06.2021 14:05
Esti un tradator de neam, mai x-ulescu!
@x
11.06.2021 14:49
Din aceeasi categorie
O istorie ragasita

sibiu-turism

Staer

A.D.I. Eco Sibiu

Anunturi Tribuna

EVENIMENT TV

Comunicat_de_Presa_benef-finali-2 - finalizare

comunicat-incheiere-proiect-dabo

Vacanta Eurotrip
info
PORTAL MEDICAL
Licitatie publica

accentmedia