Tribuna
ADVERTORIAL
VIDEO. Bogdan Trif: "Armata intervine doar în caz de război sau dezastru. La Sibiu, a intervenit în urma dezastrului făcut de PNL"
ADVERTORIAL
2397 vizualizari
VIDEO. Bogdan Trif:

"Armata intervine doar în caz de război sau dezastru. La Sibiu, a intervenit în urma dezastrului făcut de PNL.

Dumneavoastră vă simțiți în siguranță când Turcan dă ordine militarilor, din sediul Prefecturii? Eu, NU!

DNA a descins la Spitalul Județean Sibiu și anchetează achizițiile ilegale făcute de PNL Sibiu.

Dovada că organizarea concursului de manager la Spitalul Clinic Județean de Urgență Sibiu a fost ilegală!", spune Bogdan Trif, președintele PSD Sibiu și candidat pentru Camera Deputaților.

 





comentarii
13 comentarii

bai nene, dupa ce l-ai sustinut pana in panzele albe pe dragnea si ceilalti infractori si ai facut parte din guvernul cel mai incompetent, analfabet si subjugat hotilor, MAI AI TUPEUL SA VORBESTI ?!?!

pai de 30 de ani psd si pnl si udmr si ceilalti, mana in mana, au furat, promovat incompetentii si pilele politice si au facut din coruptie o arta !

voi, toata clasa politica, sunteti niste ipocriti care nu aveti ce cauta printre oamenii cinstiti care muncesc pentru a avea ce pune pe masa !
psd lasa-ne
24.11.2020 14:00
Cum a-si putea sa il scuip pe asta ?!!!
alex
24.11.2020 14:23
Stai jos si te culca , te trezim noi cand se termina . ESTI PENIBIL .
io
24.11.2020 14:33
Mai postacilor! A venit DNA la spital pt tunurile date de PNL Sibiu!!!! Penalilor de penelisti, care sunteti voi!
@postacii PNL
24.11.2020 15:08
Acestb trif,un om lipsit de onoare si verticalitate,l a sustinut pe infractorul dragnea pana la usa puscariei si mai departe.Cine este alaturi de infractori, este la randul sau are de castigat de pe urma acestei situatii.
Teo
24.11.2020 15:12
Ce treaba are Trif cu faptul ca mor oamenii in spital din cauza idiotilor de la pnl. Tot Trif e de vina ca au furat penelistii si a intrat DNA-ul in spital? Am votat PNL, dar acum cand vad cat de hoti si prosti sunt imi e greata! Si cand vad ce postaci tampiti platesc sa posteze prostii ma apuca sila! O sa mai luati 0 voturi nenorocitilor ca ati omorat oamenii!
@ idioti
24.11.2020 15:18
PNL plin de imbecili, hoti, habarnisti!
Judetul condus de imbecilii de la PNL Sibiu, E PRAF!
A venit armata, ca cine altcineva ??? Cimpean? Coldea? Ala de la DSP???? VARZAAAAA
IMBECILILOR, ne-ati adus pe primul loc la infectari!
24.11.2020 16:02
Dragnea, până una alta, nu s-a dovedit a fi fost tradător de țară, așa cum sunt unii dintre cei care l-au băgat în pușcărie.
Un cititor
24.11.2020 17:16
Și eu aș vrea să-l scuipat între ochi pe acest personaj. Ai făcut ceva ptr. acest oraș sau pentru țara asta perversule?
Di
24.11.2020 17:44
Dar tu ce ai facut pentru tara asta, normalule? Ai fost la vot? Ti-ai platit impozitele la timp? Ai curatat zapada in fata casei? Hop si el cu scuipatul! Dovedeste ca esti mai bun decat cei pe care ii insulti!
24.11.2020 19:54
un infractor tine partea altor infractori. de ce nu ne mira ?
la fel ca postacul care apara onoarea "neprihanita" a psd-ului si pe dragnea si ceilalti hoti care, saracii, sunt eroi care nu dorm noaptea si isi dau si camasa de pe ei de grija poporului !
nu zic nimic de masinile de sute de mii de euro si de casele ce MII DE MP luate din munca la stat.

iar DUPA CE FURA TOT CE E DE FURAT ISI MAI SI DAU PENSII SPECIALE DE 12.000RON PE LUNA !!!
psd CHIAR PRIN ciolacu a initiat legea pensiilor speciale pentru parlamentari si alte "categorii speciale" care merita bani fara munca !

si acum mint din nou, culmea ipocriziei ca daca isi dau in ultima zi din mandat demisia nu mai iau pensia speciala. DE FAPT PIERDE O ZI din cele 365zile x 4 ani x2 mandate adica una din 2920 de zile adica 0.0003 din pensia speciala !!!

asta e noul psd: un partid "reformat" care MINTE cum respira dar FURA LA FEL CA INAINTE !!!
iar s-a trezit singurul fan psd din judet sa comenteze
25.11.2020 09:40
Vai de alesii tai! Ce-au mai facut! Johannis este gata sa sactrifice sanatatea oamenilor ca sa faca alegeri, crezand ca va scapa de PSD si va avea "partidul meu" si "guvernul meu". E gata sa se alieze cu USRPLUS ca sa nu piarda PNL ciolanul de la guvernare... Pentru asa ceva sa am respect? Nici pesedistii nu sunt de la manastirea de maici, dar nici cu ceilalti nu mi-e rusine... Doar interesul si iar interesul, sa-si umfle conturile, sa achizitioneze vile...
Vai de cei care n-au stiut pe ce au pus stampila!
@fan PNL& Johannis
25.11.2020 14:51
DEZASTRUL ERA DEJA....ACUM SE INCEARCA SA SE MAI FACA CEVA.
G.BOLDOR
25.11.2020 18:06
Din aceeasi categorie
Palatul Brukenthal Avrig

Electrica Furnizare

sevis

Q-House

publicare anunturi

COMUNICAT DE PRESA

Vacanta Eurotrip
info
Licitatie publica

accentmedia