Tribuna
European Best Destinations
Valeriu si Raluca Turcan la ‘’Servus, Sibiu!’’

Valeriu Turcan, fostul purtator de cuvant al Presedintelului Romaniei, Traian Basescu vine duminica la ‘’Servus, Sibiu!’’ alaturi de sotia sa, deputatul Raluca Turcan. Cei doi vor discuta cu Nicolle Stanese despre viata de familie, ne vor impartasi pasiunile lor , dar ne vor spune si ce planuri de viitor au. Si tot duminica, la ‘’Servus, Sibiu!’’ unul dintre cei mai apreciati actori romani, Florin Piersic, prezinta detalii din spectacolul ‘’Straini in noapte’’ . Cantecul popular este adus in emisiune de cunoscutul interpret Lucian Dragan, iar medicul oftalmolog Adriana Stanila ne va spune ce se poarta anul acesta: ochelarii sau lentilele de contact? Emisiunea ‘’Servus, Sibiu!’’ se difuzeaza la Antena 1 Sibiu, in fiecare duminica incepand cu ora 12.





comentarii
16 comentarii

Poate asa vom afla si noi cum vad distinsii oaspeti politica familiei, ocrotirea acesteia, alocatia foarte mica a copiilor in guvernul Ungureanu. Cu respect.
SIBIAN
02.03.2012 16:28
Domnilor otrava asta nu are nici un pic de rusine. Chiar nu realizeaza ca este IN PLUS in viata acestei natiuni. Dupa cat au bagat in gentuta amandoi cel mai bine ar fi sa dispara ca oricum asta a facut tot guvernul.
adn pt.sibieni
02.03.2012 16:44
dar cine se uita la emisiune?
sb 24
02.03.2012 17:09
asa cum sunt , nu mi-ar trebui o asemenea femeie , cam uscata la toate...
mihai cel batran
02.03.2012 20:19
A inceput electoratul. Astia incearca sa se profileze impingand Familia si viata familiara in fata. Judecati in functie de ce au facut ptr voi , nu ce PROMIT ca vor face , dupa alegeri au uitat toate promisiuniile.
io
02.03.2012 20:49
SIBIENII DORESC SA AIBA ACCIDENT INAINTE DE EMISIUNE .
Zelea
02.03.2012 21:12
ai fi grozav sa-i vedem la servus Botosani!!! nu reprezinta in nici un fel Sibiul!!!
un sibian
03.03.2012 07:45
daaaa....servus botosani si cu invitat special Stolojan.....stim noi de ce. tin minte in 2004 ce legaturi apropiate erau intre doamna si mai sus numitul.
marius
03.03.2012 07:51
No, sarvus ! Maslina,scobitoarea,o atentie ceva nu se vor da acum ci mai incolo cand incep sa miste "viermii si ciumpalacii",adica in campania helectorala !Servus si-un praz verde(noua sigla a portocaliilor) !
je
03.03.2012 08:21
Cate autobasculante ai avut d-na Turcan pe santierul centurii ocolitoare?
Intrebare buna pentru emisiune - ALO NICOLLE STANESE
03.03.2012 09:53
Intreaba-l Nicole pe Valeriu de ce vrea sa-si faca televiziune locala la Sibiu, si nu e o gluma... A luat oferte pentru echipamente TV printr-un fost angajat al vostru de la Antena1 Sibiu, Gavrea.
curiosu
03.03.2012 10:12
TOȚI CEI CARE DORESC SĂ-I ADRESEZE INTERPELĂRI, SESIZĂRI SAU PETIȚII DOAMNEI TURCAN RALUCA SUNT RUGAȚI SĂ FOLOSEASCĂ ȘI ADRESA MAI JOS PRECIZATĂ. VĂ MULȚUMIM.
raluca_tucan@yahoo.co.uk
03.03.2012 10:15
De c
Bravo Antena 1
03.03.2012 10:43
TOȚI CEI CARE DORESC SĂ
raluca_turcan@yahoo.co.uk
03.03.2012 16:19
Asta-i culmea nesimtirii.Cat tupeu pot avea unii.Chiar nu le crapa obrazul acestor nesimtiti?Se pare ca nu,sunt moldoveni.
corbul
03.03.2012 17:44
sibienii au avut cindva mindria lor inconfundabila!de notorietate!ACUM SUNTEM DE NERECUNOSCUT!!!doi smecheri ne prostesc de citiva ani buni!Treziti-va!!!Nu va-ti saturat de Anastase,Udrea,Turcan,Eba s.a. care traiesc regeste gin prostia voastra?O generatie mai periculoasa decit comunistii a ajuns la putere!Si nu vor mai pleca de acolo deoarece au prins gustul traiului bun pe spatele prostimii!!!
s.a.s.
03.03.2012 17:54
Din aceeasi categorie
Palatul Brukenthal Avrig

Electrica Furnizare

sevis

Q-House

publicare anunturi

Vacanta Eurotrip
info
Licitatie publica

accentmedia