Tribuna
Iohannis interzice biletele la concertele din Piaţa Mare
Sorana MAIER
1988 vizualizari
Iohannis interzice biletele la concertele din Piaţa Mare




comentarii
12 comentarii

Combate bine.
abc
17.10.2013 15:31
dl baron local are acum nevoie de voturile rontaitorilor de seminte si din nou omul civilizat trebuie sa se incline in fata marlaniei. nici macar nu isi pune problema unor minime reguli de civilizati astfel incat sa incurajeze un comportament civilizat. intr-o tara plina de baroni locali sibiul are si el unul, desigur.
albert
17.10.2013 15:35
albert tu esti primu marlan.primaru are dreptate.
pt albert
17.10.2013 15:43
asa da mai merge
sibian
17.10.2013 15:46
chiar daca te separi de neplatitori, tot pocitanie si starpitura răm
@albert
17.10.2013 15:51
Ia uite-i pe pupincu ristii lui johannis-sens-giratoriu cum combat... de admirat atata zel demn de o cauza mai buna... ca sa nu mai spun ca se pot face lucruri mult mai utile pe bani publici decat balciuri si evenimente - nu stiu care or fi alea - la care aduni laolalta pe tipul cu cravata si pe cel care rontaie seminte (apropos, daca are si ala cravata, poate sa rontaie linistit seminte?)...
Eu, sibianul
17.10.2013 17:25
eu nu inteleg abordarea asta idioata a domnului primar. Dc sa se faca egalitate intre oameni sa vina toti taranii la evenimente de amploare?Dc? Nu sunt de acord!
Atunci sa faca sala de spactacole cu 10000 sau stadion cu 30000 de locuri ca sa ai conditii sau dc nu modernizaza casa de cultura a sindicatelor?Nu face nimic dar pretentii cat carul! Nu imi place asa ceva!
sibian
17.10.2013 18:18
mi se pare ok. erau chiar caraghiosi cu covoare rosii, cu loje VIP, cu delimitari cu garduri de parca nu puteai vedea si de peste gard.... caraghios.... si se umpleau de bani... bine a facut Johannis! sa fie liber pentru tot romanul....
helmuth sibiu
17.10.2013 19:36
Da...ceva este putred ...in SIBIU
...hai sa ne stergem lentilele de praf si sa vedem ce sa intamplat in ultimii 25 de ani in Sibiu vs.prezent
Badea Balan
17.10.2013 20:20
albert cred ca nu esti sibian.Te rog lasa sibienii sa-si spuna parerea despre propunerea primarului.Tu nu ai fost al vot.
sibian
17.10.2013 20:48
da..sa fie liber pentru toti tiganii si restul scursurilor ...domnule primar oricat de mult am vrea nu suntem in vestul europei suntem in romania ..prin urmare o idee mai idioata nu puteati avea.
sibian22
17.10.2013 22:26
sibieni, mai votati si alt primar! astuia i-a fost de ajuns! avem nevoie de aer proaspat! sa vina altul mai tanar, cu vederi mai largi si cu mai multe initiative si actiuni benefice orasului si locuitorilor lui, nu unul care se ocupa doar de centru si de evenimente. mai sunt multe alte nevoi importante ce trebuie rezolvate!
q
18.10.2013 09:54
Din aceeasi categorie
Palatul Brukenthal Avrig

Electrica Furnizare

sevis

Q-House

publicare anunturi

Grant pentru capital de lucru TURTHA & SAVOURY SRL

Comunicat_de_Presa_Fagus ROM

Comunicat_de_Presa_ELLIXIRZ BAR

Vacanta Eurotrip
info
Licitatie publica

accentmedia