Foto: Vali MACREA
Echipa lui Dumitru Solomon a pierdut şi returul cu CSM Corona Braşov, campioana judeţului Braşov, disputat în această după-masă, în localitatea de la poalele Tâmpei. După 0-1 în tur, AFC Agnita a cedat cu 2-0, braşovenii marcând câte un gol în fiecare repriză. Campioana judeţului Sibiu rămâne aşadar în Superliga Sibiu.
Revenim cu amănunte!
Comunicat de presa
Ștefania VESA
Dumitru CHISELIȚĂ
Dumitru CHISELIȚĂ
b.o.n.
Mihai POPA
Ștefania VESA
Dumitru CHISELIȚĂ
Ștefania VESA
ADVERTORIAL
Adrian POPESCU