Foto: Vali MACREA
Antrenorul Dorinel Munteanu mai rămâne la FC Hermannstadt până după meciurile de baraj pentru menţinerea în Superligă. Apoi, indifferent dacă va salva, sau nu echipa, se va despărţi de aceasta, a anunţat la flash-interviuri după remiza de la Metaloglobus, în urma căreia “alb-roşii” nu mai prind locul 12.
“Îmi doresc foarte mult să salvez această echipă, dar vor fi ultimele trei etape pentru mine la Sibiu. Vor fi ultimele trei etape. Îmi găsesc foarte greu cuvintele. Sunt un luptător, voi face tot ce pot să salvez echipa”, a declarat Dorinel Munteanu.
Meciurile la care face “Neamţul” referire sunt cel din ultima etapă, cu FCSB, şi cele două de baraj.
Vlad IGNAT
Ștefania VESA
Vlad IGNAT
Vlad IGNAT
Ștefania VESA
Ștefania VESA
Ștefania VESA
Ștefania VESA
Răzvan NEGRU
Comunicat de presa
Ștefania VESA
Ștefania VESA