Str. Intrarea Arieșului se va închide circulației vineri, 13 septembrie, între orele 08.00 și 18.00. Această măsură a fost avizată de Comisia pentru sistematizarea traficului, pentru a permite realizarea cuplării noii conducte de apă instalată în cadrul proiectului Primăriei Sibiu de amenajare a unui nou drum care face legătura între Calea Cisnădiei și Calea Dumbrăvii.
În intervalul orar menționat, pentru a ocoli str. Intrarea Arieșului, se va permite circulația în dublu sens pe aleea din spatele blocurilor care face legătura între str. Arieșului și str. Siretului, transmite Primăria Municipiului Sibiu.
Ovidiu BOICA
Cosmin Pal
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Ovidiu BOICA
Dumitru CHISELIȚĂ
Ovidiu BOICA
b.o.n.
Teodora NAN