Etapa a XVI-a, duminică, 6 martie
AS Valea Viilor - AS Copşa Mică 2-3 (în tur 3-5)
Stăruinţa Laslea - Speranţa Pro Richiş 1-1 (4-1)
Speranţa Biertan - Voinţa Hoghilag 3-6 (0-4)
Romii Buzd - FC Curciu 0-4 (1-11)
Viitorul Tîrnava - AS Moşna 7-1 (5-2)
Gloria Şmig - Recolta Boian 7-1(2-0)
Recolta Alma - Dacia Aţel 2-1 (3-1)
Etapa a XVII-a, duminică, 13 martie
FC Mediaş - AS Valea Viilor (2-1)
AS Copşa Mică - Stăruinţa Laslea (3-0)
Speranţa Pro Richiş - Speranţa Biertan (2-4)
Voinţa Hoghilag - Romii Buzd (3-0)
FC Curciu - Viitorul Tîrnava (8-3)
AS Moşna - Gloria Şmig (0-11)
Recolta Boian - Recolta Alma (3-3)
Etapa a XVIII-a, duminică, 20 martie
Stăruinţa Laslea - FC Mediaş (0-5)
Speranţa Biertan - AS Copşa Mică (3-2)
Romii Buzd - Speranţa Pro Richiş (0-3)
Viitorul Tîrnava - Voinţa Hoghilag (0-5)
Gloria Şmig - FC Curciu (1-1)
Recolta Alma - AS Moşna (5-1)
Dacia Aţel - Recolta Boian (1-5)
Etapa a XIX-a, duminică, 27 martie
AS Valea Viilor - Stăruinţa Laslea (7-2)
FC Mediaş - Speranţa Biertan (1-4)
AS Copşa Mică - Romii Buzd (3-0)
Speranţa Pro Richiş - Viitorul Tîrnava (2-5)
Voinţa Hoghilag - Gloria Şmig (2-3)
FC Curciu - Recolta Alma (1-3)
AS Moşna - Dacia Aţel (1-3)
Etapa a XX-a, duminică, 3 aprilie
Speranţa Biertan - AS Valea Viilor (3-3)
Romii Buzd - FC Mediaş (0-8)
Viitorul Tîrnava - AS Copşa Mică (3-5)
Gloria Şmig - Speranţa Pro Richiş (4-1)
Recolta Alma - Voinţa Hoghilag (2-3)
Dacia Aţel - FC Curciu (3-11)
Recolta Boian - AS Moşna (3-4)
Etapa a XXI-a, duminică, 10 aprilie
FC Mediaş - Viitorul Tîrnava (1-1)
AS Copşa Mică - Gloria Şmig (1-2)
Speranţa Pro Richiş - Recolta Alma (0-6)
Voinţa Hoghilag - Dacia Aţel (3-3)
FC Curciu - Recolta Boian (0-3)
AS Valea Viilor - Romii Buzd (3-0)
Stăruinţa Laslea - Speranţa Biertan (1-4)
Etapa a XXII-a, duminică, 17 aprilie
Gloria Şmig - FC Mediaş (6-1)
Recolta Alma - AS Copşa Mică (3-2)
Dacia Aţel - Speranţa Pro Richiş (2-3)
Recolta Boian - Voinţa Hoghilag (1-5)
AS Moşna - FC Curciu (2-17)
Romii Buzd - Stăruinţa Laslea (0-7)
Viitorul Tîrnava - AS Valea Viilor (2-3)
Etapa a XXIII-a, duminică, 24 aprilie
FC Mediaş - Recolta Alma (1-1)
AS Copşa Mică - Dacia Aţel (4-2)
Speranţa Pro Richiş - Recolta Boian (3-4)
Voinţa Hoghilag - AS Moşna (7-2)
AS Valea Viilor - Gloria Şmig (0-4)
Stăruinţa Laslea - Viitorul Tîrnava (0-3)
Speranţa Biertan - Romii Buzd (3-4)
Etapa a XXIV-a, duminică, 8 mai
Dacia Aţel - FC Mediaş (2-4)
Recolta Boian - AS Copşa Mică (2-3)
AS Moşna - Speranţa Pro Richiş (3-4)
FC Curciu - Voinţa Hoghilag (0-5)
Viitorul Tîrnava - Speranţa Biertan (1-2)
Gloria Şmig - Stăruinţa Laslea (3-1)
Recolta Alma - AS Valea Viilor (3-0)
Etapa a XXV-a, duminică, 15 mai
FC Mediaş - Recolta Boian (2-1)
AS Copşa Mică - AS Moşna (4-6)
Speranţa Pro Richiş - FC Curciu (0-3)
Stăruinţa Laslea - Recolta Alma (1-2)
Speranţa Biertan - Gloria Şmig (3-5)
Romii Buzd - Viitorul Tîrnava (0-3)
Etapa a XXVI-a, duminică, 22 mai
AS Moşna - FC Mediaş (1-5)
FC Curciu - AS Copşa Mică (6-1)
Voinţa Hoghilag - Speranţa Pro Richiş (5-1)
Recolta Boian - AS Valea Viilor (3-4)
Dacia Aţel - Stăruinţa Laslea (2-2)
Recolta Alma - Speranţa Biertan (0-1)
Gloria Şmig - Romii Buzd (1-0)
Etapa a XXVII-a, duminică, 29 mai
AS Copşa Mică - Voinţa Hoghilag (7-1)
FC Mediaş - FC Curciu (1-6)
AS Valea Viilor - AS Moşna (3-0)
Stăruinţa Laslea - Recolta Boian (0-3)
Speranţa Biertan - Dacia Aţel (4-4)
Romii Buzd - Recolta Alma (1-4)
Viitorul Tîrnava - Gloria Şmig (2-6)
Etapa a XXVIII-a, duminică, 5 iunie
Speranţa Pro Richiş - AS Copşa Mică (2-5)
Voinţa Hoghilag - FC Mediaş (0-3)
FC Curciu - AS Valea Viilor (0-9)
AS Moşna - Stăruinţa Laslea (0-3)
Recolta Boian - Speranţa Biertan (4-4)
Dacia Aţel - Romii Buzd (0-3)
Recolta Alma - Viitorul Tîrnava (2-4)
Etapa a XXIX-a, duminică, 12 iunie
FC Mediaş - Speranţa Pro Richiş (6-0)
AS Valea Viilor - Voinţa Hoghilag (0-8)
Stăruinţa Laslea - FC Curciu (3-6)
Speranţa Biertan - AS Moşna (4-0)
Romii Buzd - Recolta Boian (0-9)
Viitorul Tîrnava - Dacia Aţel (1-2)
Gloria Şmig - Recolta Alma (2-2)
Etapa a XXX-a, duminică, 19 iunie
AS Copşa Mică - FC Mediaş (2-3)
Speranţa Pro Richiş - AS Valea Viilor (4-6)
Voinţa Hoghilag - Stăruinţa Laslea (5-1)
FC Curciu - Speranţa Biertan (5-3)
AS Moşna - Romii Buzd
Recolta Boian - Viitorul Tîrnava (2-1)
Dacia Aţel - Gloria Şmig (2-5)
Clasament
1. Gloria Şmig 15 13 2 0 62-17 41 (+17)
2. Voinţa Hoghilag 15 11 1 3 62-26 34 (+13)
3. FC Curciu 15 10 1 4 79-38 31 (+10)
4. Recolta Alma 15 9 3 3 41-22 30 (+6)
5. FC Mediaş 14 9 2 3 43-25 29 (+8)
6. AS Copşa Mică 15 9 0 6 50-38 27 (+6)
7. Speranţa Biertan 15 7 3 5 45-42 24 (0)
8. AS Valea Viilor 15 7 1 7 47-44 22 (-2)
9. Recolta Boian 15 6 2 7 44-39 20 (-1)
10. Viitorul Tîrnava 15 6 1 8 41-41 19 (-5)
11. Dacia Aţel 15 3 3 9 33-54 12 (-9)
12. Speranţa Pro Richiş 15 3 1 11 27-58 10 (-11)
13. AS Moşna 14 2 0 12 23-81 6 (-15)
14. Stăruinţa Laslea * 15 3 2 10 26-45 2 (-13)
15. Romii Buzd ** 14 2 0 12 9-62 -6 (-15)
* echipă penalizată cu 9 puncte
** echipă penalizată cu 12 puncte