logo
Iohannis, despre Țopescu: "Vocea sa inconfundabilă a emoționat o țară întreagă"
Iohannis, despre Țopescu:

Președintele Klaus Iohannis a transmis un mesaj de condoleanţe după decesul lui Cristian Ţopescu, spunând că "vocea sa inconfundabilă" a făcut pe toată lumea să creadă că este părtașă "la performanțele sportivilor noștri".
"Ne despărțim astăzi de cel care și-a dedicat talentul şi priceperea sportului românesc, Cristian Ţopescu. Vocea sa inconfundabilă, care a emoționat o țară întreagă, ne-a făcut pe toți să simțim că suntem părtași la performanțele sportivilor noștri. Dumnezeu să-l odihnească!", este mesajul președintelui Klaus Iohannis pe Facebook.
 
comentarii
0 comentarii

Din aceeasi categorie
sevis

turul ciclist

Vacanta Eurotrip
espressor
sport
info
Covoare
turboclima
Licitatie publica

accentmedia