logo
FOTO: Lupta cu iarna surprinsă în imagini
FOTO: Lupta cu iarna surprinsă în imagini

Cum s-a făcut deszăpezirea la Sibiu. Bineînţeles că părerile sunt împărţite, cei mai mulţi fiind nemulţumiţi că nu au şosele pe care să circule ca în luna lui cuptor.

Foto: Sebastian MARCOVICI

 

 

 




comentarii
7 comentarii

bunicuta fosdor nu prea le are cu deszapezitul!
ardeo
11.01.2017 18:43
95.232.113.46
Pe vremea raposatului nu s-a plins nimeni de drumuri necuratate.Ici colo cate un tractor cu remorca(sau doua),cate un autobuz sau camion ratacit si multa,multa lume pe jos.Din cand in cand s-au oprit trecatorii,au intors capul in speranta ca,doar,doar vine vreun autobuz.Au ramas cu speranta! Autoturisme:canci ca circulatia era oprita!!!
LAE
11.01.2017 19:07
185.55.75.10
Dezastru. Sunt prea putine masini care lucreaza .De ce Primaria nu publica pe site contractul cu planul de deszapezire , pe ce strazi intervine fiecare masina , la ce interval ca sa putem verifica si noi toti platitorii ? Si ce valoare are contractul de deszapezire ? Unde este maxima transparenta ? Daca erau alegeri locale saptamana viitoare azi circulam la negru pe asfalt…Asa rau n a fost niciodata…..
Participant la trafic
11.01.2017 20:26
5.15.121.251
daca ar merge Tursibul ok asa ar fi dar daca ei merg cum merg ce vrei
pt Lazar Marian de mai sus
11.01.2017 22:13
109.101.250.126
Bataie de joc dna primar la adresa sibienilor. Daca stiati ca nu va descurcati de ce ati candidat. Din cate vad in imagini. Va-ti jucat de-a deszapezitu. Urat din partea dvs! La anul poate cumparati utilaje performante si incheiati contracte cu niste firme competente. Rusine!
Alex
12.01.2017 00:09